işitme cihazları
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
İşitme CihazıKocaeli İşitme CihazlarıKaramürsel İşitme Merkezi

Sponsor Bağlantı

işitme cihazları
Karamürsel İşitme Merkezi >> GERİ
FİRMA BİLGİLERİ
 
Firma Adı : Karamürsel İşitme Merkezi
Şehir : Kocaeli
Yetkili : Odyolog Ömer Ekrem Dörtbudak
E-Posta : karamurselisitmemerkezi@gmail.com
Tel-1 : 05379484718
Tel-2 :
Fax :

Web Sitesi :

Adres :

Kayacık Mahallesi, Hasan Oktay Sokak, No:27/b Karamürsel/kocaeli

Ön Bilgi :

İşitme cihazı satış ve uygulama merkezidir. son teknoloji dijital işitme cihazları bulunmaktadır. görünmeyen kanal içi işitme cihazlarımız da mevcuttur.

Detaylı Bilgi :

Karamürsel işitme merkezi bir işitme cihazı satış ve uygulama merkezidir. Karamürselde ilk ve tek olup müşterilerimizle alanının uzmanı odyologlar ilgilenmektedir. İşitme cihazlarıyla ilgili her şeyin bulunduğu yerimizde işitme cihazı pili, işitme cihazı tamiri, kulak kalıbı, kalıp hortumu değişimi ve işitme cihazı ücretsiz denemesi gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. İşitme merkezimizde son nesil dijital işitme cihazları vardır. Her hastaya ve işitme kaybına uygun kaliteli ve son teknoloji işitme cihazlarımız denenmek için sizleri bekliyor. Amacımız hastalarımızın doğal ve kaliteli iletişimi sağlayacak şekilde rehabilite etmek, onları yeni işitmelerinden memnun bırakmaktır. Sadece uygun işitme cihazı seçme ve uygulama değil aynı zamanda cihazın satın alındıktan sonraki kullanım durumlarında hastalarla ilgilenmek ve onların her türlü sorununu çözmek önemli amaçlarımızdan biridir. İşitme cihazlarının rahat ve kolay kullanımı için onların hastaya özel ayarlanması işin uzmanları tarafından yapılmalıdır. Bir diğer önemli nokta ise bu süreçte hastayı doğru bir şekilde bilgilendirecek ve yönlendirecek uzmanın bulunmasıdır. İşte karamürsel işitme merkezinde işitme ve denge uzmanı olan odyologlar ile her türlü sorunda uzmanlarımızla müşterilerimizin yanındayız. Aslında gözlük takmaktan farkı olmayan işitme cihazı hastalar tarafından istenmeye biliyor. İşitme kaybının ertelenmemesi gereken bir sorun olduğunu, hastaların konuşmayı anlama bozukluklarının daha da fazla ilerlemeden bir uzmana danışıp gerekli tedaviyi bir an önce uygulaması gerektiğini hatırlatalım. Günümüzde işitme cihazlarının küçülmüş boyutları ve artmış teknolojileriyle tüm müşterilerimizi memnun edecek çeşitte gelişmiştir. İşitme ile ilgili tüm sorunlarınız için ve sorunlarınıza cevap bulmak için sizi karamürsel işitme merkezine bekliyoruz. Sağlıkla kalın. Telefon: 0(537) 948 47 18 eposta: karamurselisitmemerkezigmail. Com adres: kayacık mahallesi, hasan oktay sokak, no27/b karamürsel/kocaeli (balık adasının karşısındaki sokak).

Anahtar Kelimeler :

karamürsel işitme merkezi işitme cihazı işitme cihazı pili işitme cihazı tamiri kulak kalıbı kalıp hortumu dijital işitme cihazı

 
FİRMA RESİM GALERİSİ
FİRMAYA AİT ÜRÜNLER


Herhangi bir ürün ekli değil!

FİRMAYA AİT İLANLAR

Eklenmiş herhangi bir ilan kaydı yok!
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 696     Toplam Ürün : 534     Toplam CV : 27     Toplam İlan : 2

İŞİTME CİHAZI REHBERİ

İşitme cihazları, işitme cihazı firmaları ve fiyatları.

Copyright © isitmecihazirehberi.com