işitme cihazları
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
 
İşitme Cihazı Ürün Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
Eleva

Eleva

Eleva, sahip olduğu özelliklerle işitme kaybından şikayet eden hastaların günlük iletişimine önemli katkılar sunar. 3 + 2 program TriPilot 16 kanalda ses işleme Dijital olarak sese odaklanma Feedback(ötme) baskılaması 16 kanalda yüksek çözünürlüklü gürültü önleyici Veri kaydetme fonksiyonu ile bireysel tercihlere uygun ortam ayarları SoundPilot,Keypilot,WatchPilot uzaktan kumanda (opsiyonel) Model İşitme Kaybı Max Gain dB Max Output dB Pil 11 CIC/MC Hafif Derece  45 123 10 22 ITC/HS Hafif Orta Derece  58 123 312 33 FS Orta...incele

Conversa GERİ >
Conversa
Telefon :
0 312 425 78 68
Faks :
0 312 425 86 10
E-Mail :
aliaslantt@hotmail.com
Web Sitesi :
www.hergunltd.com
Şehir :
Ankara
Hergün Elektronik Tic.ltd.şti.
> Firmayı İncele

Sponsor Bağlantı
Ürün Detayı Sipariş Ver

ClearCall ile birlikte Conversa İşitme Cihazı Kullanan kişilerin dört temel problemine çare bulmaktadır.

İşitmek bir zevk olmalıdır. İster halihazırda bir işitme cihazı takıyor olun isterseniz de duyma kaybına uğradığınız teşhisi konmuş olsun her iki durumda da iyi şekilde işitebilme zevkinden mahrum kalmışsınız demektir. İşinizde tekrardan daha aktif bir görevde çalışmaya başlayarak veya dostlarınızda rahatlıkla telefon görüşmesi yapabilmeye başlayarak Conversa yaşamınızda keyif alarak yaptığınız her faaliyeti yeniden eskisi gibi keyifle yapabilmenize olanak tanıyacaktır.

Conversa, işitme cihazı takan insanların dört temel problemine çare bulan, gelişmiş bir işitme cihazından bekleyebileceğiniz tüm üstün özelliklere sahip bir işitme cihazıdır.

SADECE İŞİTMENİN KEYFİNİ ÇIKARABİLMENİZ İÇİN

Halihazırda bir işitme cihazı takıyor iseniz konuştuğunuz sırada, ağzınızda bir şeyler çiğnediğinizde, telefon kullanırken veya bir kimseyi kucakladığınızda bile kulağınızda bir çınlama hissediyor olabilirsiniz. Conversa bu türden rahatsız edici durumları sizin hissetmenize fırsat bırakmadan minumum düzeye indirebilmektedir.

TELEFONDA KONUŞMANIN KEYFİNE YENİDEN VARIN

Telefonda konuşmak işitme cihazı takan kişiler için zahmetli bir iştir. Yüksek şiddetteki telefon çevir sinyali,boğuşmak zorunda olduğunuz düğmeler, hatırlamanız gereken programlar vs. Conversa telefonda konuşurken hissettiğiniz tüm rahatsızlıkları ortadan kaldıracaktır. Conversa telefon ve cep telefonu kullanımına uygun bir teknolojiye sahiptir. Telefonda rahat bir şekilde konuşabilmeniz için yapmanız gereken ayarlara son verebilirsiniz, artık telefonda konuşurken feedback sesi de duymayacaksınız.

SESİNİZ SİZİN KULAĞINIZA DAHA HOŞ GELSİN

Birçok işitme cihazı kullanan kişi seslerinin kendilerine boğuk ve farklı gelmesinden yakınmaktadır. Conversa bu durumu, havalandırma ile feedback problemi olmadan sesinizin daha naturel olarak kulağınıza yansımasını sağlayarak ortadan kaldırmaktadır ki bir çok işitme cihazından bu çözüm feedback riski olmadan gerçekleştirilemez.

DİĞER İNSANLARIN NE SÖYLEDİĞİNİ TAM OLARAK DUYUN

Conversa işitme cihazı takan kimselerin en çok yakındıkları probleme çare bulmuştur-gürültü içerisinde konuşulanları anlamak-Conversa’nın ClearPath teknolojisi sayesinde sadece sizin önünüzde konuşulan veya çıkan sesleri duymanız mümkün olur ve geri planda kalan duymak istediğiniz sesleri duymanızı engelleyen gürültüleri en az düzeye indirilir.

CONVERSA SİZE UYGUN BİR CİHAZ MIDIR?

Aşağıda verilen tarifler size uyuyor ise Conversa belki de kullanmanız gereken bir işitme cihazıdır:

  • Aktif bir yaşam stili
  • İnsanlarla sürekli dialog halinde iseniz ve sıklıkla da telefon kullanıyor iseniz
  • Orta şiddetten çok şiddetli duyma kaybına olacak şekilde işitme sorununuz var ise
  • Daha rahat ve sorunsuz bir işitme cihazı kullanmak istiyor iseniz.

Conversa işitme cihazı pek çok farklı tip, boyut ve renk seçeneğine sahiptir. Size en uygun modeli tespit edebilmek için doktorunuzla temasa geçiniz.conversa fiyatları,   ankara conversa firmaları,   ankara conversa işitme cihazları fiyatları,   ankara işitme cihazı rehberi
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İŞİTME CİHAZI ÜRÜNLERİ
Unison İşitme Cihazları
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Odyolojik Ekipmanlar, Widex İşitme Cihazları, Vivatone İşitme Cihazları, Exsilent İşitme Cihazları, Sebotek İşitme Cihazları, İşitme Cihazı Pilleri, İşitme Cihazı Aksesuarları, Bernafon İşitme Cihazları gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 719     Toplam Ürün : 538     Toplam CV : 29     Toplam İlan : 2

İŞİTME CİHAZI REHBERİ

İşitme cihazları, işitme cihazı firmaları ve fiyatları.

Copyright © isitmecihazirehberi.com