işitme cihazları
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
 
İşitme Cihazı Ürün Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
Siemens Centra SP

Siemens Centra SP

Tüm İftiyaçlarınıza Göre Tasarlanmış Bir Teknoloji Harikası...Centra konuşma kalitesini bozmadan ani sesleri yumuşatma özelliğine sahiptir. En saf ve en doğal ses seçeneklerini size sunar. Özellikle kalabalık ortamlarda yaşayan ya da çalışan bireyler için önemli bir avantaj sağlar. Sahip olduğu Veri Öğrenme Özelliği sayesinde kullanıcının hangi ses programını tercih ettiğini analiz eder ve bunu hafızasında tutrarak benzer ortamlarda otomatik olarak kendini ayarlar. Centra kullanıcısı günlük hayatında bir daha ses ayarı yapmak zorunda kalmaz. e2e...incele

Phonak Cros GERİ >
Phonak Cros
ÜRÜN FİYATI : 0 532 161 16 19 TL
Telefon :
0372 322 06 66
Faks :
0372 322 06 66
E-Mail :
info@zonguldakmedikal.com
Web Sitesi :
Şehir :
Zonguldak
Ereğli Kınay İşitme Cihazları
> Firmayı İncele

Sponsor Bağlantı
Ürün Detayı Sipariş Ver

Phonak CROS

Tek taraflı işitme güçlüğünü, her yönden işitme keyfine dönüştürür Phonak CROS                        

Tek kulakta total işitme kaybı bulunan, diğer kulakla daha iyi işiten kişiler için tatmin edici bir çözüm yoktu. Şimdiye kadar... Phonak CROS, işitme uzmanları ve hastaların uzun zamandır arayıp bulamadıkları bu çözümü gururla sunar.

Spice Teknolojisi

Tam bant genişliğinde ses iletimi yalnızca Phonak'a özgüdür. Spice çip setinin ek kapasitesiyle birleştirilen bu teknoloji, en son teknoloji ürünü CROS çözümünün yaratılmasına olanak vermiştir.

Total işitme kaybı olan kulaktan gelen ses sinyali, kablosuz ve eş zamanlı olarak vericiden, daha iyi durumdaki kulakta bulunan alıcı işitme cihazına gönderilir. Bu teknolojinin güzelliği, dahili veya harici ek bileşenler gerektirmemesidir. Bu özellik Phonak CROS'un yalnızca en kapsamlı değil, aynı zamanda en küçük ve en hafif çözüm olmasını sağlar.

CROS/BiCROS kullanıcıları dinleme gereksinimlerine hitap edecek SoundFlow, Real Ear Sound ve QuickSync gibi muhteşem özelliklerden son derece memnun kalacaklar. BiCROS kullanıcıları bunlara ek olarak, SNR-Boost'lu UltraZoom, SoundRecover ve FlexControl gibi etkileyici özelliklerden de faydalanabilecekler.

Phonak CROS, kullanıcılarına her iki kulakla da işitme keyfi sağlayarak, işitmenin muhteşemliğini yaşatır.

Phonak CROS                        

Phonak CROS verici, BTE çözümünün yanı sıra ITC (kanal içi) ve half-shell veya full-shell ITE (kulak içi) olarak da mevcuttur.

Eşsiz çok yönlülük

Her iki Phonak CROS vericisi de her fiyat, performans ve güç aralığındaki kapsamlı kablosuz Phonak Spice Platformu modelleriyle uyumludur. Bu özellik tek kulakta normal işitmeden (CROS), daha iyi durumda olan kulakta herhangi bir derecede işitme kaybına kadar (BiCROS) çok geniş bir gereksinim yelpazesini kapsar.

Gelişmiş estetik

Phonak CROS BTE verici, ödüllü Audéo S SMART kabinini kullanır. Bu, hem inanılmaz derecede küçük, hem de son derece zarif olduğu anlamına gelir. Aslında bu cihaz neredeyse görünmezdir. Özel tasarımlı CROS Retention (sabit tutma kordonu) kulak kanalını tamamen açık tutarak konfor sağlar. Daha kişisel çözümlerden hoşlanan kullanıcılar için, sipariş üzerine üretilen Phonak CROS Tip önerilir.

Rahat uygulama

Phonak Target yazılımına bağlandığında, cihaz ekranından tek bir tıklamayla CROS veya BiCROS fitting seçeneği seçilir ve yazılım otomatik olarak varsayılan değerleri ayarlar. İşte bu kadar! BiCROS fitting işlemleri için, CROS verici ile işitme cihazı arasındaki ses dengesini kişisel tercihlere uygun olarak ayarlamak mümkündür.

  • En son teknolojili CROS/BiCROS çözümü
  • Phonak'ın eşsiz kablosuz gerçek ses aktarımı
  • Gelmiş geçmiş en küçük CROS vericiler
  • Çok geniş stil, renk ve performans düzeyi seçenekleri
  • Rahat uygulama


phonak cros fiyatları,   zonguldak phonak cros firmaları,   zonguldak phonak işitme cihazları fiyatları,   zonguldak işitme cihazı rehberi
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İŞİTME CİHAZI ÜRÜNLERİ
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Ambra  0532161 1619 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Audo S  0532 161 16 19 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Naida S  0 532 161 16 19 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Solana  0532 161 16 19 TL  
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Odyolojik Ekipmanlar, Widex İşitme Cihazları, Vivatone İşitme Cihazları, Exsilent İşitme Cihazları, Sebotek İşitme Cihazları, İşitme Cihazı Pilleri, İşitme Cihazı Aksesuarları, Bernafon İşitme Cihazları gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 713     Toplam Ürün : 534     Toplam CV : 29     Toplam İlan : 2

İŞİTME CİHAZI REHBERİ

İşitme cihazları, işitme cihazı firmaları ve fiyatları.

Copyright © isitmecihazirehberi.com