işitme cihazları
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
 
İşitme Cihazı Ürün Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
DOT2

DOT2

Resound Dot2 yeni nesil, boyut ve teknoloji farkıyla öne çıkıyor. Ses kalitesi mükemmel, kullanımı rahat. High Power seçeneği ile Dot2 Resound ailesinin en küçüğü, en güçlüsü......incele

Phonak Naida S GERİ >
Phonak Naida S
ÜRÜN FİYATI : 0 532 161 16 19 TL
Telefon :
0372 322 06 66
Faks :
0372 322 06 66
E-Mail :
info@zonguldakmedikal.com
Web Sitesi :
Şehir :
Zonguldak
Ereğli Kınay İşitme Cihazları
> Firmayı İncele

Sponsor Bağlantı
Ürün Detayı Sipariş Ver

Naida S Teknolojileri

En güzel pediatrik işitme çözümleri                      

SoundRecover ve WaterResistant özellikleri Naida yı öne çıkarıyor işitmenin gelişim dönemindeki çocuklardaki başarısı sözel iletişim başarısı için önemlidir .Naida S bu alandaki çıtayı yükseltiyor.

 

Naída S Güçlü işitme keyfi portföyü Naida S  

Pazara sunulduğu ilk günden beri Naída, ileri derecede işitme kaybı olan yüz binlerce kişiyi, daha zengin seslerden oluşan bir dünya ile tanıştırdı. Phonak şimdi de Naída S ile güç segmentine en son teknolojik yenilikleri getirerek, çıtayı bir kez daha yükseltiyor. Artık yaşı, yaşam tarzı veya bütçesi ne olursa olsun herkes işitme keyfinin gücüne her an ve her şekilde sahip olabilir. Geliştirilmiş işitme. Kanıtlanmış güvenilirlik. Spice Teknolojisi.

Daha fazla işitme, daha da gelişmiş özellikler

Güçlü bir işitme cihazına ihtiyaç duyanlar için Naída'yı ilk tercih yapan özellikler daha da geliştirildi. SoundRecover ve WhistleBlock gibi simgeleşmiş önemli özelliklerdeki yeni gelişmeleri keşfedin.

Uyarlanabilir ve akıllı kullanıcı etkileşimi

Naída S, her ses alanına kolaylıkla uyum sağlayabilen, güçlü ve uyarlanabilir araçlar kullanır.

Güçlü özellikler paketi

Naída S, zorlu şartlarda iyi işitmeyi her zamankinden daha fazla kolaylaştıran, yeni ve gelişmiş özelliklerle donatılmış güçlü bir pakete sahiptir.

Phonak Naída S                         

Güçlü işitme keyfi portföyü

Naída S portföyü, orta-ileri dereceden, çok ileri dereceli işitme kayıplarına kadar çözüm sağlar. Klasik Naída tasarımı, Super Power (SP) ve UltraPower (UP) modelleri sunar. Naída S, bireysel gereksinimleri karşılayacak kapsamlı fakat basit seçenekler içerir ve üç farklı performans ve fiyat düzeyinde sunulur. İdeal bir dünyada herkes en küçük işitme cihazına sahip olmayı ister. Ancak ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için farklı bir çözüm üretmek gerekir. Bu çözüm Naída S UP'dir.

Güçlü işitme, bir veri sayfasındaki rakamlar kadar basit değildir. UP modelindeki büyük alıcı, düşük frekansta daha fazla güç ve daha yüksek ses gürlüğü algılaması sağlar. Küçük bir alıcı, sınırları zorlandığında, daha fazla işitilebilir ses bozulması üretecektir. Bunların yanı sıra 675 boy pilin ekonomikliği, fiyatlara duyarlı kullanıcıların son derece hoşuna gidecektir.

Her yerde ve her şartta, WaterResistant (suya dayanıklı)

Güvenilirlik, en iyi şekilde günlük kullanımda test edilir. Naída S zaman testine dayanabilirliğini kanıtlamış bir kabin avantajına sahip. Yıllardır sayısız kullanıcı, sağlam WaterResistant (suya dayanıklı) tasarımın sağladığı güven ve özgürlüğün keyfini çıkarıyor...

Power SlimTube, güçlü estetikte en son nokta

Bir kulak arkası cihazın önden en fazla görünen kısımları boynuzu ve hortumudur. Bugüne kadar, güçlü kulak arkası cihaz kullanıcıları akustik eşleme tasarımındaki ilerlemelerden faydalanamıyorlardı. İnce hortum kullanımı, ciddi bir kazanç ve ses çıkışı kaybına neden olduğundan, bu avantajlardan mahrumdular. Phonak, Naída S için tasarlanmış ve dünyada bir ilk olan Power SlimTube'u takdim ediyor. Kazanç ve verim kaybını azaltan ürün, tüm estetik avantajları sağlayan standart bir kulak kalıbıyla sunuluyor.

Power SlimTube                          
  • Eksiksiz güçlü işitme cihazı çözümleri portföyü
  • Gelişmiş SoundRecover
  • Zorlu ortamlar için özellikler içeren güçlü paket
  • Güvenilir, suya dayanıklı kabin
  • Her yaş için ideal çözüm


phonak naida s fiyatları,   zonguldak phonak naida s firmaları,   zonguldak phonak işitme cihazları fiyatları,   zonguldak işitme cihazı rehberi
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İŞİTME CİHAZI ÜRÜNLERİ
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Ambra  0532161 1619 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Audo S  0532 161 16 19 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Cros  0 532 161 16 19 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Solana  0532 161 16 19 TL  
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Odyolojik Ekipmanlar, Widex İşitme Cihazları, Vivatone İşitme Cihazları, Exsilent İşitme Cihazları, Sebotek İşitme Cihazları, İşitme Cihazı Pilleri, İşitme Cihazı Aksesuarları, Bernafon İşitme Cihazları gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 713     Toplam Ürün : 534     Toplam CV : 29     Toplam İlan : 2

İŞİTME CİHAZI REHBERİ

İşitme cihazları, işitme cihazı firmaları ve fiyatları.

Copyright © isitmecihazirehberi.com