işitme cihazları
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
 
İşitme Cihazı Ürün Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
Oticon Go

Oticon Go

Kendi fiyat kategorisinde benzersiz bir model olan Oticon Go ailesini yakından tanıyın. Hafif dereceli işitme kaybından ileri dereceli işitme kaybına kadar, tüm işitme kayıplarına uygun model seçenekleri ile Go, İDİS İşitme Merkezlerinde ücretsiz uygulama hizmeti ile sizleri bekliyor. ...incele

Phonak Solana GERİ >
Phonak Solana
ÜRÜN FİYATI : 0532 161 16 19 TL
Telefon :
0372 322 06 66
Faks :
0372 322 06 66
E-Mail :
info@zonguldakmedikal.com
Web Sitesi :
Şehir :
Zonguldak
Ereğli Kınay İşitme Cihazları
> Firmayı İncele

Sponsor Bağlantı
Ürün Detayı Sipariş Ver

Phonak Solana, benzersiz çift taraflı özellikleri, akıllı kullanıcı etkileşimi ve en son teknolojilerle dolu etkileyici kapsamı ile sınıfına damgasını vuruyor.

Phonak Solana

İşitme keyfi profesyoneli

Phonak Solana                        

 

Performansı ve fiyatı arasındaki mükemmel denge sayesinde Phonak Solana'nın, dünyanın business sınıf işitme cihazı algısını sonsuza kadar değiştireceğine inanıyoruz.

Üstün yönlendirilebilirlik özelliği

Phonak Solana sınıfında bir ilk olarak kullanıcılarına, aslında genelde en üst düzey ürünlerde bulunan, devrim yaratan yönlendirilebilir yenilikleri sunuyor. Benzersiz kablosuz işlev özelliği ve gerçek geniş bant ses akışı, kullanıcıların odak yönünü manüel olarak seçmesine izin verir. Sektörün yönlendirilebilir mikrofon teknolojisi alanındaki lideri otomatik konumdayken, dikkat dağıtan arka plan gürültüleri arasında sesleri mümkün olan en iyi şekilde anlamayı sağlar.

Akıllı kontrol

Uyarlanabilir zekanın yeni seviyesi, bilinen ses kontrolünden çok daha fazlasını sunar. Kişinin işitme kaybı yapılandırmasına göre uyarlanan kullanıcı ayarları hatırlanarak, ileride meydana gelen benzer durumlara otomatşk olarak uygulanır: yani Phonak Solana hiçbir noktayı kaçırmaz.

Zengin simgeleşmiş özellikler

Spice teknolojisi, önceden var olan önemli konfor ve netlik özelliklerini geliştiriyor. SoundRecover, SoundRelax, WindBlock ve diğer simgeleşmiş özellikler, eşsiz seçenekler paletini tamamlıyor.

  • Phonak Spice Platformu business sınıf ürünü
  • Benzersiz kullanıcı kontrollü işitme odaklanması
  • Üstün yönlendirilebilir performans
  • Akıllı gürültü yönetimi
  • Modern iletişim dünyasına kablosuz erişim

Daha fazla bilgi için tıklayın.

 phonak solana fiyatları,   zonguldak phonak solana firmaları,   zonguldak phonak işitme cihazları fiyatları,   zonguldak işitme cihazı rehberi
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İŞİTME CİHAZI ÜRÜNLERİ
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Ambra  0532161 1619 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Audo S  0532 161 16 19 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Cros  0 532 161 16 19 TL  
Phonak İşitme Cihazları
Phonak Naida S  0 532 161 16 19 TL  
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Odyolojik Ekipmanlar, Widex İşitme Cihazları, Vivatone İşitme Cihazları, Exsilent İşitme Cihazları, Sebotek İşitme Cihazları, İşitme Cihazı Pilleri, İşitme Cihazı Aksesuarları, Bernafon İşitme Cihazları gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 713     Toplam Ürün : 534     Toplam CV : 29     Toplam İlan : 2

İŞİTME CİHAZI REHBERİ

İşitme cihazları, işitme cihazı firmaları ve fiyatları.

Copyright © isitmecihazirehberi.com