işitme cihazları
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
 
İşitme Cihazı Ürün Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
Resound Essence

Resound Essence

Hafif’ten ileri dereceye kadar kaybı olanlar için. Sizlere ne sunar? • Farklı koşullarda programlar arası geçiş yapabilmeniz için buton. • Bir ses kontrolü ile ses yükseklik ayarı yapabilme. ( Hemen hemen tüm modellerde mevcuttur. ) • 372 saata kadar pil ömrü (pil tipi 13) Çeşit ve Dinleme Koşulları ReSound Essence modellerinde 2 kulak arkası ve 4 kulak içi seçeneği mevcuttur....incele

Vital GERİ >
Vital
ÜRÜN FİYATI : 1700 TL
Telefon :
04242360606
Faks :
E-Mail :
m.sadak@me.com
Web Sitesi :
Şehir :
Elazığ
Anadolu Ses İşitme Merkezi
> Firmayı İncele

Sponsor Bağlantı
Ürün Detayı Sipariş Ver

VITAL

ÇÜNKÜ HAYAT DUYMAYA DEĞER
  

Widex işitme cihazları üstün ses kalitesiyle tanınmaktadır. WIDEX VITALTMürün yelpazesi de istisna değildir. WIDEX VITAL geniş ses resminin keyfini çıkarmanız için yumuşak sesleri, işitilebilecek hale gelene kadar güçlendirir ve böylece konuşmanın daha kolay işitilmesini sağlar. Aynı zamanda yüksek düzeyli sesleri yönetir, böylece bu sesler asla rahatsız edici hale gelmez.


vital fiyatları,   elazığ vital firmaları,   elazığ widex işitme cihazları fiyatları,   elazığ işitme cihazı rehberi
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İŞİTME CİHAZI ÜRÜNLERİ
Bernafon İşitme Cihazları
İnizia 1  900 TL  
Bernafon İşitme Cihazları
Widex İşitme Cihazları
Menu  2950 TL  
Widex İşitme Cihazları
Unique  3850 TL  
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Odyolojik Ekipmanlar, Widex İşitme Cihazları, Vivatone İşitme Cihazları, Exsilent İşitme Cihazları, Sebotek İşitme Cihazları, İşitme Cihazı Pilleri, İşitme Cihazı Aksesuarları, Bernafon İşitme Cihazları gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 685     Toplam Ürün : 555     Toplam CV : 27     Toplam İlan : 2

İŞİTME CİHAZI REHBERİ

İşitme cihazları, işitme cihazı firmaları ve fiyatları.

Copyright © isitmecihazirehberi.com