işitme cihazları
 • Firma Üye Girişi
 • |
 • Personel Üye Girişi
 
İşitme Cihazı Ürün Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
Pil Test Anahtarlığı

Pil Test Anahtarlığı

İşitme Cihazı Aksesuarları | Pil Test Anahtarlığı...incele

Widex Mind 440 GERİ >
Widex Mind 440
Telefon :
212 244 58 72
Faks :
212 244 58 37
E-Mail :
info@elektromediks.com.tr
Web Sitesi :
www.elektromediks.com.tr
Şehir :
İstanbul
Elektromediks Karabeyoğlu Ltd. Şti.
> Firmayı İncele

Sponsor Bağlantı
Ürün Detayı Sipariş Ver

Widex en üst kalitede işitme cihazı mind440'ı gururla sunar. Widex işitme cihazları olağanüstü sesleri ile tanınmaktadır. Olağanüstü ses kavramı mindT440 serisi ile daha da geliştirilmiştir - daha gelişmiş teknolojiye ve daha gelişmiş işlevlere sahiptir.

Yepyeni bir harmonik ses programı olan Zen gevşemenizi ve huzur bulmanızı sağlar.

Dahası işitme cihazı fonksiyonlarını kontrol ederken yaşadığınız karmaşadan kurtulmanız için AkıllıKonuşma işlevini geliştirilmiştir.

Bu sesli mesaj sistemi size zayıf pil uyarısı ve program modu ile ilgili bilgileri konuşarak veriyor.

Ve mind440'ın kalbinde elbette beklediğiniz gibi olağanüstü Widex sesi yer alıyor.

Olağanüstü sesi ve size huzur vermeyi amaçlayan işlevleri ile mind440 işitme keyfinize keyif katıyor.

 

Widex işitme cihazları tüm dünyada üstün ses kalitesi ile tanınmaktadır. Yeni mind440 serisi ile işitme deneyiminizi mükemmele ulaştırmak konusunda önemli gelişmeler sağladık.

Birincisi, iyi bilinen ses teknolojimizi daha da geliştirerek çift TSİ adını verdiğimiz teknolojiyi yarattık.

Ses kulağınıza ulaşmadan önce siz ve bulunduğunuz işitme ortamı ile ilgili bilgiler bir araya getirilir ve değerlendirilir. İşitme ihtiyaçlarınız ve tercihlerinize göre ses en yüksek kalitede olacak şekilde üretilir. Nerede olursanız olun, hangi ortamda olursanız olun, Çift TSİ, mind440'ın bunlara göre ayarlanmasını sağlar.

Çift TSİ'yi geliştirmekteki amacımız yalnızca daha fazla ses değil, aynı zamanda daha çok yarar ve özellik sunmaktır:

 • Arkadan gelen konuşma sesleri önden gelen konuşma sesleri kadar önemlidir. mind440'ın adaptif mikrofon sistemi konuşma sinyalinin yönüne göre duyarlılığını değiştirebilmektedir.


 • Kuş sesi veya bir orkestra içindeki flütün sesleri yüksek frekans işitme kaybında ilk kaybolan seslerdir. Artık İşitilebilirlik Arttırıcı bu sesleri otomatik olarak sizin işitme aralığınıza kaydırır.


 • Gürültülü ortamlarda konuşmanın anlaşılabilirliği, özellikle neyin ses ve neyin gürültü olduğunu belirlemenin güçlüğü nedeniyle her zaman en zor durumlardan biri olmuştur.

  Konuşma güçlendirici istatiksel analiz yoluyla gürültü ve konuşmayı birbirinden ayırır ve işitme kaybınızı da hesaba katarak gürültüyü azaltır.


 • İşitme cihazı bir hiç rahatsızlık duymadan kullanılabilmelidir. Akustik geribesleme işitme cihazı kullanımında rahatsızlık yaratan başlıca nedenlerden biridir.

  Çok-yönlü aktif geribesleme önleme sistemi ile sinyaller aktif olarak işlenerek akustik geribesleme en düşük düzeye indirilir.

İkinci olarak mind440 Widex'in GerçekSes kompresyon sistemine sahip ilk işitme cihazıdır. Widex'in felsefesine göre zayıf sesler (örneğin damlayan su sesi) işitilmeli ancak zayıf olarak kalmalı, normal konuşma (yüz yüze sohbet gibi) hem işitilebilir hem da anlaşılabilir olmalı ve şiddetli sesler (kalabalık sesi gibi) işitilmeli ancak rahatsız edici olmamalıdır. GerçekSes bahsedilen ses ortamları arasında geçişin mümkün olduğunca hızlı ve yumuşak olmasını sağlar.

Bu sayede yalnızca daha ayrıntılı değil, aynı zamanda doğal ve berrak bir ses üretilebilmektedir.widex mind 440 fiyatları,   istanbul widex mind 440 firmaları,   istanbul widex işitme cihazları fiyatları,   istanbul işitme cihazı rehberi
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İŞİTME CİHAZI ÜRÜNLERİ
Widex İşitme Cihazları
Widex İşitme Cihazları
Widex İşitme Cihazları
Widex İşitme Cihazları
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Odyolojik Ekipmanlar, Widex İşitme Cihazları, Vivatone İşitme Cihazları, Exsilent İşitme Cihazları, Sebotek İşitme Cihazları, İşitme Cihazı Pilleri, İşitme Cihazı Aksesuarları, Bernafon İşitme Cihazları gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 664     Toplam Ürün : 559     Toplam CV : 27     Toplam İlan : 2

İŞİTME CİHAZI REHBERİ

İşitme cihazları, işitme cihazı firmaları ve fiyatları.

Copyright © isitmecihazirehberi.com